Little Caesars

Web Sitesi

Little Caesars için sipariş ve restoran yönetim sistemine entegre ettiğimiz yeni bir arayüz hazırladık. Proje; detaylı ürün görselleri, ürün içerikleri, hızlı sepet adımları, sipariş tekrarlama ve favori ürün ekleme özelliği ile kullanıcıların sipariş adımlarını kolaylaştıracak özellikleri bir arada sunmaktadır.

Ürün Listeleme

Ürün listeleme sayfalarında pizzaları lezzetli görselleri ile öne çıkacak şekilde tasarladık. Ürün içeriklerine de yer verilen bu sayfada kullanıcılar ürünleri kolayca karşılaştırabilmektedirler.

Ürün Seçimi

Ürün seçimlerinde kampanya kurgularını da düşünerek kullanıcıyı yönlendiren bir tasarım yaptık. Kullanıcılar pizzalarını ve yan ürünlerini hızlı bir şekilde seçip özelleştirebilmektedirler.

Pizzanı Seç

Pizza içeriklerini bilmeyen kullanıcılar için, sadece isimleri kullanmak yerine pizzaların içeriklerini de görerek seçmelerini sağlayan bir yapı kurguladık.

Sana Uygun Lezzeti Bul

Kararsız kalan kullanıcılar için pizza öneren bir sistem geliştirdik. Kullanıcı verdiği cevaplara göre kendine uygun pizzaya ulaşabilmektedir.

Sipariş Adımlarını Takip Et

Her sipariş adımını illüstrasyonlarla görselleştirdik. Kullanıcılar bu şekilde sipariş adımlarını takip edebilmektedirler.